Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Mimoza - Elbląg

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaMimoza
Adresul. Garbary 9
Godziny otwarcia15:00 - 04:00
Kontakt tel.55 618 32 14
Strona wwwhttp://www.klubmimoza.pl/
E-mailbiuro@klubmimoza.pl


Klub istnieje od 6 grudnia 2008r. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu milej zabawy przy dobrych napojach, pysznym jedzeniu i egzotycznych drinkach w dobrej i bezpiecznej atmosferze. Posiadamy 2 klimatyzowane sale z ok. 75 miejscami siedzącymi, jest możliwość organizowania imprez okolicznościowych z indywidualnie przygotowanym menu. Przy muzyce na żywo bądź DJ-u. Nasza kuchnia działa i raczy państwa posiłkami przez cały czas otwarcia lokalu.

Co 2 tygodnie naprzemiennie w środy gwarantujemy Państwu ucztę dla duszy w postaci koncertów jazzowych, bluesowych z udziałem cenionych muzyków elbląskiej sceny muzycznej oraz "gwiazd przyjezdnych", oraz oddajemy lokal we władanie studentom oferując im rabat na piwo oraz inne alkohole.

W czwartki gościmy w naszych progach brać żeglarską bawiącą się przy szantach prowadzonych przez zaprzyjaźnionego z klubem szant mena.

W każdą niedzielę wieczorową porą klub opanowują countrowcy bawiący się przy muzyce z dzikiego zachodu USA, którzy chętnie nauczą kroków tańca cowboyskiego.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję